Kočkorváči

Celá ČR / Sbírku organizuje Michal Dvořák zc.icomopfn@ofni

0 %

Kočkorváči

Vybráno 121 303 Kč z 252 000 Kč
Zbývá 55 dnů
48 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 26. ledna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Za každou zachráněnou kočkou stojí lidská tvář, která se o ni stará. V útulcích, depozitech a u různých nadšenců nachází ročně své útočiště tisíce zachráněných koček, které by často bez této služby neměly šanci na přežití.

Péče a práce, která za tím vším stojí je o hodinách času a každodenních činnostech, bez nichž by kočky svůj přechodný domov mít nemohly.

Podpořme stovky kočičích životů a jejich příběhů. Ať mňau šťastný konec.

Společnou sbírkou poskytneme níže uvedeným útulkům, depozitům i nadšencům možnost vše lépe a snadněji zvládat. Peníze pomohou zajistit opravy starých kotců a usnadní výstavby nových. Zjednoduší provozovatelům každodenní práci. Sušička, pračka, mrazák pro kočičí dlabanec, i pořádné stromové škrabadlo jsou věci, které rozhodně ocení. Krmivo a stelivo, veterinární péče a očkování. Bez toho se kočičky neobejdou.

Velkým tématem je také kastrace, která je sice mnohdy financovaná různými podpůrnými spolky, ne všem se však tato podpora dostane v takové míře, jakou potřebují.

Každou korunou zlepšíte život nejedné kočce. Tlapku na to!

Staňte se spolu s námi #kočkorváči

 

Kam peníze z této sbírky poputují?

Kočičky u Niky, z.s. Kočky sobě, z.s. Kočičí naděje, z.s. Brněnský Max domov pro kočky, z.s. Kočičí dům Libnov, z.s. Láskou ke kočkám, z.s. Sokolov Konec toulání z.s. Devět životů o.p.s. Pomocné ruce Olomouc z.s. Sdružení Píšánek Uničov Srdcem pro psy a kočky Turnov Kočičí domov Sluníčko, z.s. Projekt Hope z.s.

_ _ _

There is a human face behind every rescued cat, and this person takes care of those cats. Every year, thousands of rescued cats who would otherwise have no chance of survival without those services, find refuge in shelters, deposits, and at the place of various enthusiasts.

 All the care and work behind all this is about hours of time and daily activities, without which those cats would not be able to have their temporary home.

Let's support hundreds of cat lives and their stories. Let them have their happy meownding.

 With the fundraising, we will provide help for enthusiasts, shelters, and deposits listed below, and provide them the opportunity to do what they do in an easier fashion. The money will help repair old pens and facilitate the construction of new ones. It simplifies everyday work for operators. A dryer, a washing machine, a freezer for cat's goodies, and a proper tree scraper are things, they will definitely appreciate. Food, litter, veterinary care, and vaccination – those are the things cats can't do without.

Castration is also a big issue, although it is often funded by various support societies, but not all of the cats receive the support they need.

With each Crown, you will improve the lives of many cats. Paw on that!

Partneři sbírky 1

Nora Fridrichová - patron

Patronkou sbírky je novinářka Nora Fridrichová.

Sbírku již podpořilo 223 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

200 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

„😻“
1 221 Kč — Michal Bryxí před 5 dny

778 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

„Hlavně ať se mají kočičky dobře. Vždycky mi to trhá srdce.“
373 Kč — Miroslav Weiser před 5 dny

252 Kč — Holky z Ohrady před týdnem

252 Kč — Veronika Soucek před týdnem

„Veselé Vánoce i kočkám.“
1 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

200 Kč — Anonymní dárce před týdnem

Další běžící sbírky

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme
57 %

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme

Štědromocná sbírka pro pečující
31 %

Štědromocná sbírka pro pečující

Kmenové buňky pro Davču
45 %

Kmenové buňky pro Davču