Invalidní vozík pro maminku Olgu

Plzeň / Sbírku organizuje Lucia Tesáčeková

{}

Invalidní vozík pro maminku Olgu

0 %

Vybráno 78 604 Kč z 75 800 Kč
Zbývá -905 dnů
Sbírka byla ukončena 20. ledna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Moje invalidní maminka, které je 64 let, akutně potřebuje speciální invalidní vozíček Eloflex, který unese 120 kg.

Maminku před lety posadila na invalidní vozíček mozková mrtvice, kdy přestala cítit jednu nohu úplně a druhou cítí jen z půlky, dále trpí vaskulární demencí, vysokým krevním tlakem, má špatné kyčle, artrózu, koxartrózu, nemá štítnou žlázu a jiné.

Tento speciální vozík je lehký, elektrický a dá se složit do auta. Pro mou maminku by znamenal možnost nebýt jen uvězněna vevnitř, ale vyjet i někam ven, aby něco v životě ještě zažila a nebyla jen neustále doma zavřená.

Před 2 lety nám tragicky odešel můj tatínek a maminky manžel, který mamce hodně pomáhal, dokud mohl, pak jsem pečovala o maminku i tatínka já. Byla jsem u tatínka do poslední chvíle a slíbila jsem mu, že se o maminku postarám. Dělám to velice ráda, ale finančně to vždy není lehké a na tento vozík pro nás není reálné našetřit.

Navíc já sama jsem invalidní a od února tohoto roku na marodce, kdy jsem prodělala těžší formu covidu, po kterém mi byla také zjištěna Běchtěrevova nemoc (chronická bolest a ztuhlost v dolní části páteře). Můj zdravotní stav se zhoršuje a já bohužel nevím, co bude dál. Před covidem jsem pracovala na poloviční úvazek a pečovala o moji maminku, která bez péče nemůže být. Bohužel se i její zdravotní stav zhoršuje.

Na vozík jsem založila sbírku na jiné platformě na pomoc mamince k invalidnímu vozíčku, kde se bohužel vybralo jen 16 200 kč. Vozíček, který maminka potřebuje stojí cca 92 000 kč. Věřím tomu, že když se sbírka vydaří, vrátí se jí opět chuť do života, protože jí budu moci brát za kulturou a nebude pořád zavřená doma.

Pokud by se vybralo více finančních prostředků, než je potřeba na vozík, použili bychom je na další pomůcky, které nutně potřebuje.

Děkujeme.

Děkuji

03. 01. 2022

Děkuji Všem laskavým lidem který nám dávají naději aby maminka mohla opět žít. Děkuji za vaše vzkazy které mi dodávají sílu. Děkuji za každou korunku a nesmírně moc si vaši pomoci vážím. Přeji všem hodným andělům ať jsou v novém roce zdravý šťastný protože to je to nejcennější co člověk může mít.

Sbírku již podpořilo 119 dárců

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se🍀“
2 000 Kč — Milan Uxa před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 221 Kč — Andelenka před 3 lety

54 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeji radost ve vašem životě a prožití krásných chvil.“
1 000 Kč — Ivet před 3 lety

20 Kč — Jan před 3 lety

„pro paní Olgu na nový vozík od Spolek dobrých duší, Andělé bez křídel. Děkujeme“
4 000 Kč — Spolek dobrých duší, Andělé bez křídel. před 3 lety

1 000 Kč — Dominik Tóth před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety