Život zase plný energie pro Kristi

Brno / Organizer: Nadační fond pomoci moc.liamg@anitsirkavoresif

{}
0 %

Život zase plný energie pro Kristi

Amount raised 70 018 Kč of 90 000 Kč goal
Left 67 days
78 % z původního cíle
The campaign has ended 11. April 2023

Help by sharing

Krásný den vám všem, dobrým lidem,

ráda bych touto sbírkou požádala o pomoc, kterou nyní moc potřebuji.

Mám za sebou dlouhý příběh, doposud plný zdravotních problémů. Začalo to už v dětství problémy s imunitou, ... autoimunitními nemocemi (záněty střev, parazity), virózami a angínami několikrát do roka... V jedenácti letech jsem pak onemocněla lymskou boreliózou, která nebyla přeléčená. O rok později, ve dvanácti letech, mi diagnostikovali rakovinu kosti, chondrosarkom... s uzlíky v plicích. Přežila jsem.

Bohužel to neskončilo, nevěděla jsem, co se to vlastně s mým tělem děje.

Pokračovalo to diagnózami "fibromyalfie a chronický únavový syndrom" spojené s depresemi, silnými úzkostmi, mozkovou mlhou, kognitivními potížemi a následně i jinými psychickými potížemi. Z chronického únavového syndromu pak vznikla narkolepsie.. a doktoři se mezi sebou dohadovali, nevěděli co se to vlastně děje... spala jsem 20 hodin denně, vyčerpaná a bez jakékoliv síly.

Nyní jsem ale narazila na jednu (soukromou) kliniku, kde opravdu skvěle podporují fungování imunity. Dnes mi dali dvě dávky injekcí (vitamín B a D), nastavili mi domácí režim - vhodnou stravu. Hodně zeleniny, kvalitních za studena lisovaných olejů, semínek a oříšků a jiné.

Ty dvě injekce mi dnes opravdu neskutečně pomohly, moje tělo cítí ohromnou vděčnost a radost, i lehký šok z toho, že se mu konečně začíná dostávat toho, co celou dobu potřebovalo. Moc, z celého srdce, bych si přála komplexní léčbu na této klinice, ale nemám na to nyní finance.

Přála bych si mít zase energii, jako tomu bylo v dětství (, než to vše začalo).

Komplexní léčba na klinice zahrnuje opakované infuze potřebných vitamínů a látek do těla, injekce a lasery.

Z celé své duše chci poděkovat každému, kdo mě podpoří a pomůže mi na cestě k mému zotavení se. Moc děkuji vám i z nesnáze21 za možnost této sbírky.. děkuji 🙏❤️120 donations

1 Kč — Anonymous donor about 14 hours ago

“Hodně štěstí! ”
555 Kč — Anonymous donor 1 week ago

4 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

300 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Držím palce”
2 112 Kč — Jiří S 2 weeks ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

1 000 Kč — Renata Macháčková 2 weeks ago

“Držím palce a věřím, že bude lépe. Přeji Vám z celého srdce, ať se Vám daří najít v sobě novou sílu, nejen tu fyzickou, pro zvládnutí své obtížné situace. ”
500 Kč — Jan E. 2 weeks ago