Zázrak pro Janičku

Hradec Kralove a okolí / Organizer: Hana Lacinová moc.okcivardz@aknah

{}
0 %

Zázrak pro Janičku

Amount raised 646 249 Kč of 250 000 Kč goal
Left 39 days
258 % z původního cíle
The campaign has ended 08. May 2023

Help by sharing

Drazí moji přátelé, přátelé Janičky Házové,


zanedlouho budu mít kulaté narozeniny a často mi kladete otázku, co bych si přála. Mám jediné přání. Pomoci Janičce Házové, mé kamarádce, ženě s velkým srdcem, ženě, která je v očích mnoha lidí skutečným andělem.

S Janičkou jsem se poznala, když jsem se přestěhovala do Hradce Králové z Jižní Moravy a založila zde Zdravíčko. Janička k nám chodila často nejen na nákupy, ale i pro rady až jednou mě pozvala do Českého rozhlasu, abychom spolu natočily reportáž. Vyvinula se z toho nejen krásná spolupráce, ale ještě krásnější přátelství. 

Janička pomohla ve svém životě mnoha lidem, ale nyní pomoc potřebuje ona. A tak jsem se rozhodla, že místo dárků k mým kulatým narozeninám, bych byla ráda, aby dostala dárek Janička. Proč? To se dozvíte dále… 


Jeden okamžik,  který změnil celý život Janince i celé rodině


Začátkem října postihlo Janičku masivní krvácení do mozku. Od října byla v kómatu. Nikdo nedoufal, že se ještě probudí. Lékaři hovořili o tom, že pokud vůbec přežije, nebude schopná normálního života. 

Stal se však velký zázrak. Janička se z kómatu probudila a rozhodla se bojovat. Pro své dvě malé děti, pro manžela a snad i pro nás, kteří ji máme moc rádi.

To, co jí bude čekat dál, bude hodně těžké, a nejen Janička, ale i její rodina budou potřebovat ve svém životě mnohé změnit. Zázrakem Janička začala mluvit, pamatuje si a dělá pokroky. Čeká ji však ještě dlouhá cesta nákladné rehabilitační péče, kdy se bude učit znovu věcem, které jsou běžné pro zdravého člověka.  To vše skýtá velkou nejen psychickou, ale i finanční zátěž pro rodinu. Proto vás chci poprosit, pojďme Janičku podpořit, aby mohla být zase co nejdříve v pořádku.

Moc vám děkuji.

Hana Lacinová

Velká vděčnost vám všem...

08. 02. 2023

Z celého srdce vám všem, kteří jste přispěli a sdíleli příspěvek se sbírkou pro Janičku, děkuji. Vůbec jsem nečekala, jakou vlnu solidarity tato sbírka způsobí a chci vám za to moc poděkovat. Sbírka během dvou dnů překonala stanovený cíl.

Janička je strašně moc vděčná za vaši podporu a dává jí to sílu bojovat dál a nevzdávat se, i když ji často není do smíchu. Děkuji za všechny vaše vzkazy pro ni, děkuji, že vám na ni tak moc záleží.

Finanční prostředky jisto jistě využije pro svou léčbu, aby se mohla vrátit ke své rodině, dětem Adámkovi a Terezce, k manželovi Vaškovi, kteří ji už tak moc potřebují. Rodina si vaší vřelosti a štědrosti nesmírně váží, a nám všem tato podpora vhání slzy do očí. Jsou to slzy vděčnosti a zároveň pokory k životu.

Sbírka poběží dál, i když přesáhla stanovenou částku, proto i nadále vás chci poprosit o sdílení příspěvku a i příběhu Janičky. Znám mnoho hodných lidí, a díky Bohu za to, že je mám ve svém životě, Janička je jedním z nich, výjimečná svou empatií vůči pomoci druhým, laskavým srdcem. Pro nás, blízké přátele, je opravdu andělem.

Jsem moc vděčná za to, že můžeme s ní bojovat a podporovat ji na této dlouhé cestě.

Díky moc vám všem.

Hana Lacinová


722 donations

“Janičko milá, máme Tě rádi a vzpomínáme na setkání v Kladrubech. Přejeme Ti štěstí a dobré zdraví. Tvoji Jitka a Alfred”
10 000 Kč — Alfred Strejček a Jitka Molavcová 2 weeks ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Držím Vám pěstě, my ženy jsme velké bojovnice a poradíme si s překážkami,z vlastní zkušenosti vím,jak umí zdraví potrápit! Silná vůle dělá největší zázraky!”
373 Kč — Dana 2 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

500 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Přeji brzké uzdravení a snad i návrat k rozhlasovému mikrofonu...”
373 Kč — Marek Šváb 1 month ago

373 Kč — Anonymous donor 1 month ago

300 Kč — Lenka 1 month ago

1 976 Kč — Anonymous donor 1 month ago