Pomoc Lukáškovi na speciální přístroj na léčbu spasticity.

Ostrava / Organizer: Jana Moráňová zc.manzes@a.v.o.n.a.r.o.m

{}
0 %

Pomoc Lukáškovi na speciální přístroj na léčbu spasticity.

Amount raised 0 Kč of 200 000 Kč goal
Left 69 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 12. April 2023

Help by sharing

Můj syn Lukášek je od narození odkázaný na invalidní vozík, protože prodělal DMO spastická forma, která ho upoutala na invalidní vozík. Až nyní je šance, že by se po 22 letech mohl podívat na svět také z výšky, díky zázraku, léčbě spasticity, která mu uvolní, posílí pistižené a ochablé svaly, bude moci se lépe postavit na nohy a nebude trpět bolestí a křečí. Léčba je velmi drahá (okolo 200.000 kč, jsem sama se synem a tolik bych mu chtěla pomoci, proto se obracím na hodné lidi s prosbou o pomoc. A moc děkujeme za každý dar pro Lukáška, který mu pomůže se po 22 letech konečně postavit na nohy z vozíčku a prožívat veškerou radost života naplno.

Pomozme Lukášovi

02. 02. 2023

Lukáš se narodil s těžkým ochrnutím, které mu znemožňovalo jakýkoliv pohyb., ale díky dnešní moderní medicíně i jako dospělý může chodit i když nikdy nechodil. Léčba je ale velmi drahá a sama na to nikdy nenašetřím. Bez vaší pomoci to nepůjde. Aby se Lukáš dostal z vozíku potřebuje speciální neurostimulační oblek, který mu v tom pomůže a postaví ho na nohy. Pomozme mu v tom a všem mnohokrát děkujeme!!!

Exopulse Mollii Suit

18. 01. 2023

Snižuje spasticitu, aktivuje svalstvo.

Obleček syn vyzkoušel a moc mu pomohl, ale je třeba jej pravidelně používat, prosím pomozte mému synovi se postavit na nohy z vozíku. Moc všem děkujeme!!!

První celotělový neuromodulační oblek uvolňující spastické a napjaté svaly, aktivující svaly ochablé a působící proti související chronické bolesti.

Exopulse Suit mění od základů oblast terapie neurologických onemocnění a souvisejících symptomů. Je prvním neuromodulačním oblekem na světě, který využívá fyziologický reflexní mechanismus nazývaný reciproční inhibice: vysláním slabého elektrického signálu do antagonistického svalu (sval protilehlý s opačnou funkcí) se spastický sval uvolní. Kombinovaný účinek uvolnění napjatého svalstva a aktivace svalstva ochablého umožňuje uživatelům aktivnější a méně bolestnější každodenní život.

Je to osobní pomocný zdravotnický prostředek, který slouží k slaboproudé transkutánní elektrostimulaci a snižuje typické příznaky spojené s neurologickými onemocněními, jako jsou dětská mozková obrna, roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda nebo poranění míchy.

Účinky Exopulse Suit mohou využívat malé děti i dospělí, a to jak při domácí terapii, tak i v rehabilitačním zařízení.

Výrobek je zdravotnickým prostředkem, určeným výhradně k slaboproudé transkutánní neurostimulaci celého těla.