Pokojíček pro pilné studenty Kubu a Natálku

Náchod / Organizer: Sylvie Balogová zc.manzes@23eivlysavogolab

{}
0 %

Pokojíček pro pilné studenty Kubu a Natálku

Amount raised 0 Kč of 22 000 Kč goal
Left -97 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 26. June 2022

Help by sharing

Jmenuji se Sylvie a jsem matka samoživitelka, mám dvě děti – starší Natálku a mladšího Kubu. Rok jsme s dětmi bydlely v azylovém domě, kam jsme se dostaly z důvodu domácího násilí, kterého se bývalý partner dopouštěl nejen na mně, ale bohužel i na dětech.

Momentálně jsme se s dětmi přestěhovali do bytu, který se mi podařil z naspořených peněz a také s pomocí azylového domu trochu vybavit. Podařilo se mi tak koupit postele, pračku, ledničku a sehnat jídelní stůl s židlemi.

Stále se mi však nepodařilo vybavit pokojíčky mým dvou dětem.

Kuba a Natálka nemají psací stůl a v celém bytě nemáme žádnou šatní skříň. Učení se tak vždy zrovna věnují, kde to jde. Oblečení máme stále v krabicích. Kuba právě dokončuje 7. třídu základní školy a Natálka letos v září nastupuje na střední školu.

Moc bych si přála, aby obě děti měly své soukromí a prostor k učení. Pracuji na plný úvazek jako pomocná síla v kuchyni a můj měsíční příjem se pohybuje okolo 18 500 Kč. Alimenty na děti však dostávám nepravidelně, velmi často tak mívám k dispozici okolo 15 000 Kč na měsíc. S těmito penězi zaplatím akorát nájem a jídlo. Naspořit tak znovu větší částku, ze které bych mohla dětem pokojíčky vybavit, pro mě je momentálně velmi těžké.

Již jednou se nám díky štědrosti dárců podařilo přestěhovat do nynějšího bydlení. Proto se na vás pro své děti obracím znovu s prosbou o pomoc s vybavením pokojíčků pro Kubu a Natálku. Jsem vám nesmírně vděčná za každou podporu.