Ošetřovatelka Helenka potřebuje naši pomoc: nový vozík!

Bohumín, Záblatí / Organizer: Helena Zaujecová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ošetřovatelka Helenka potřebuje naši pomoc: nový vozík!

Amount raised 65 951 Kč of 83 917 Kč goal
Left 10 days
79 % z původního cíle
The campaign has ended 12. December 2023

Help by sharing

Dobrý den,

jmenuji se Helena. Je mi 54 let a není to tak dlouho, co jsem ještě pracovala ve zdravotnictví jako ošetřovatelka. Zároveň jsem mohla být plnohodnotným partnerem svému manželovi a se vším jsem se snažila manželovi pomáhat.

Práci ošetřovalky jsem měla moc ráda a o to těžší pro mě bylo, když před šesti roky přišla nemoc. Byla mi zjištěna nemoc zvaná polyneuropatie, kvadruparéza, kvadruataxie a porucha řeči.

Během těch šesti let se můj zdravotní stav neustále zhoršoval až jsem skončila plně odkázána na mechanický invalidní vozík.

Od té chvíle jsem z velké části odkázána na pomoc svého manžela. Bydlíme v rodinném domě, částečně bezbariérově přizpůsobeném. Dům máme na hypotéku, větší obnos svých ušetřených financí jsme investovali do bezbariérového přizpůsobení rodinného domu.

Jak sbírka pomůže?

Abych zůstala alespoň trochu mobilní, potřebovala bych si pořídit skládací invalidní elektrický vozík. Bude se tak moci vydat i na delší cesty a ulevit manželovi v činnosti, kterou věnuje mé osobě 24 hodin denně. Vozík je dobře manipulovatelný, skladovatelný i do auta a jiných dopravních prostředků. Při mém postižení horních i dolních končetin je pro mou osobu výhodou skvělá ovladatelnost a umožní mi taktéž svobodné procházky i s pejskem.

Děkuji vám všem.

109 donations

“Ať se dobře daří. ”
555 Kč — Tom 3 weeks ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“❤️”
200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

300 Kč — Anonymous donor 1 month ago

373 Kč — Jana 1 month ago

“Hodně sil a optimismu.”
2 112 Kč — Petra 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Hodně sil! ”
777 Kč — Olga F. 1 month ago

57 Kč — Anonymous donor 1 month ago