Operace v zahraničí změní Lilli život

Kamenický Šenov, Prácheň / Organizer: Lillife, z.s., Tomáš Soukup moc.liamg@ikuosmot

{}
0 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

Amount raised 6 417 460 Kč of 10 000 000 Kč goal
Left 93 days
64 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2023

Help by sharing

Už toho mám za sebou opravdu hodně. Ale ještě víc před sebou. 

Ahoj, já jsem Lillinka, je mi skoro 7 let. Z porodnice mě pouštěli jako zdravou holčičku s velkýma očima. Ty mám pořád, ale postupně mi k nim přibyla spousta diagnóz a nemocí.  

Nejvíc mě trápí Crouzonův syndrom, který je vidět na první pohled, hydrocephalus, který se schovává uvnitř mé hlavičky, a také tracheostomie, což je ta trubička, která mi kouká z krku. Trpím ještě i na nedoslýchavost, a proto musím nosit naslouchadla. To všechno s rodiči zatím zvládám. 

Abych mohla normálně dýchat, jíst a mluvit, potřebuji vaši pomoc. 

V 9 letech bych mohla postoupit operaci střední části obličeje, ale bohužel tuto operaci nedělají nikde v České republice a neplatí ji žádná zdravotní pojišťovna. Nejspíš budu muset do Texasu, tam už to umí. Největší překážkou k absolvování operace je její cena, tato operace a následná léčba stojí cca 10 000 000,-. Tento postup léčby nám byl doporučen i ve Fakultní nemocnicí v Motole. 

Částku na operaci, která mi může změnit život, si mamka s taťkou dovolit nemohou, bez pomoci velkého množství hodných lidí to nezvládneme. 

Přes všechna ta trápení jsem veselá holčička. Ráda koukám na pohádky, počítám a zbožňuji sudoku a hlavolamy. Abych mohla chodit do školky, tak moje maminka odešla po 14 letech od Policie ČR a musí mi dělat asistentku. Pravidelně jezdíme k různým doktorům, hlavně do Fakultní nemocnice v Motole a taky 2x ročně do Jánských Lázní. I když je to velmi náročné na čas a taky peníze, tak všichni v mém okolí věří, že mi to všechno včetně té operace pomůže a budu žít plnohodnotný život.  

Pomůžete mi lépe dýchat, jíst a taky mluvit? Slibuju Vám, že až budu velká, tak o mě ještě uslyšíte! :-) Každému dárci z celého srdce děkujeme, nedá se to ani slovy vyjádřit.

--------------------------------

K tématu:

1022 donations

252 Kč — Anonymous donor about 17 hours ago

200 Kč — Terka about 17 hours ago

“Držte se a ať si Lilli užívá života. ❤️ Mnoho sil rodičům. 💪🏻”
373 Kč — Étienne about 18 hours ago

1 000 Kč — Anonymous donor about 18 hours ago

252 Kč — Anonymous donor 1 day ago

400 Kč — Rodinka U Lesa 1 day ago

400 Kč — Zdeněk Pavlíček 1 day ago

100 Kč — Anonymous donor 1 day ago

“Držím palce❤️”
778 Kč — Helča 1 day ago

253 Kč — Anonymous donor 1 day ago