Operace v zahraničí změní Lilli život

Kamenický Šenov, Prácheň / Organizer: Lillife, z.s., Tomáš Soukup moc.liamg@ikuosmot

{}
0 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

Amount raised 370 402 Kč of 10 000 000 Kč goal
Left 28 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 03. March 2023

Help by sharing

Už toho mám za sebou opravdu hodně. Ale ještě víc před sebou. 

Ahoj, já jsem Lillinka, je mi skoro 7 let. Z porodnice mě pouštěli jako zdravou holčičku s velkýma očima. Ty mám pořád, ale postupně mi k nim přibyla spousta diagnóz a nemocí.  

Nejvíc mě trápí Crouzonův syndrom, který je vidět na první pohled, hydrocephalus, který se schovává uvnitř mé hlavičky, a také tracheostomie, což je ta trubička, která mi kouká z krku. Trpím ještě i na nedoslýchavost, a proto musím nosit naslouchadla. To všechno s rodiči zatím zvládám. 

Abych mohla normálně dýchat, jíst a mluvit, potřebuji vaši pomoc. 

V 9 letech bych mohla postoupit operaci střední části obličeje, ale bohužel tuto operaci nedělají nikde v České republice a neplatí ji žádná zdravotní pojišťovna. Nejspíš budu muset do Texasu, tam už to umí. Největší překážkou k absolvování operace je její cena, tato operace a následná léčba stojí cca 10 000 000,-. Tento postup léčby nám byl doporučen i ve Fakultní nemocnicí v Motole. 

Částku na operaci, která mi může změnit život, si mamka s taťkou dovolit nemohou, bez pomoci velkého množství hodných lidí to nezvládneme. 

Přes všechna ta trápení jsem veselá holčička. Ráda koukám na pohádky, počítám a zbožňuji sudoku a hlavolamy. Abych mohla chodit do školky, tak moje maminka odešla po 14 letech od Policie ČR a musí mi dělat asistentku. Pravidelně jezdíme k různým doktorům, hlavně do Fakultní nemocnice v Motole a taky 2x ročně do Jánských Lázní. I když je to velmi náročné na čas a taky peníze, tak všichni v mém okolí věří, že mi to všechno včetně té operace pomůže a budu žít plnohodnotný život.  

Pomůžete mi lépe dýchat, jíst a taky mluvit? Slibuju Vám, že až budu velká, tak o mě ještě uslyšíte! :-) Každému dárci z celého srdce děkujeme, nedá se to ani slovy vyjádřit.

--------------------------------

K tématu:

610 donations

“Moc Ti držím palečky princezno <3 <3”
777 Kč — Michal 5 days ago

200 Kč — Anonymous donor 5 days ago

250 Kč — Anonymous donor 5 days ago

100 Kč — Anonymous donor 5 days ago

500 Kč — Anonymous donor 1 week ago

150 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Přeji Ti hodně štěstí a hlavně zdraví”
1 000 Kč — Radim Michálek 1 week ago

150 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“❤️”
200 Kč — Tomáš 1 week ago

252 Kč — Anonymous donor 1 week ago