Jana Němcová

Karlovy Vary / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Jana Němcová

Amount raised 2 350 Kč of 30 000 Kč goal
Left 69 days
8 % z původního cíle
The campaign has ended 07. June 2023

Help by sharing

Jmenuji se Jana a jsem maminka samoživitelka. Nedávno jsem byla propuštěna ze zaměstnání ve zkušební době z důvodu, že mi onemocněla dcera. Bohužel, nemám rodinu ani známé, kteří by mi dceru pohlídali.

Od narození Anetky, které je 6 let, moje situace není jednoduchá. Otce jsem nenechala zapsat do rodného listu z důvodu jeho naprosto nevhodného chování v mém těhotenství.

Pomáhali mi sociální pracovnice z OSPODU a sociální pracovnice ze sociálního odboru, díky nim se mi podařilo zlepšit naši životní situaci. Několik let jsem se snažila vše sama zvládat, našla si práci, a když zaměstnavateli vadilo, že jsem matka samoživitelka, tak jsem si našla další. Bohužel, nyní jsem se dostala do situace, ze které nevím jak dál.

PODNADPIS: Jak sbírka pomůže?

CITACE1: Z výtěžku sbírky zaplatím nájemné, které jinak nemám, jak zaplatit.

Byla jsem se zaevidovat na úřadu práce, kde mi bylo řečeno, že nemám nárok na podporu v nezaměstnanosti, protože nemám odpracovaný celý rok.

Mohu si zažádat o dávky hmotné nouze, ale než mi budou přiznány, přijdu o bydlení. Nájem musím uhradit do 20. dne v měsíci.

CITACE2: Nechci, aby moje dcera zažívala tu bídu a nejistotu, jako z kraje jejího života.

Vždy jsem se snažila o ni pečovat s láskou a zajistit jí bezpečný domov, který jsem já v dětství neměla. Proto se obracím na vás s prosbou pomoc. Jsem přesvědčená, že když zvládneme toto období, tak už se pak o nás zase dokážu postarat sama.

Děkuji.


4 donations

100 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“😻”
252 Kč — Míša Znojmo 3 weeks ago

“Držím palce, holky! 🤍”
777 Kč — Míša 3 weeks ago

“Držte se holky! ”
1 221 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago