Charitativní běh z Aše do Jablunkova přes celou ČR

Jmenuji se Eliška Nevřelová, jsem obyčejná normální žena, manželka a matka, pracující jako servírka v restauraci. Loni na jaře jsem se zamilovala do běhu a od té doby se stal mou závislostí. Proto 8. 7. 2024 je ten den, kdy vyběhnu na svou cestu přes Českou republiku z Aše do Jablunkova a budu se snažit ji zvládnout za rekordních 7 dní! Na tuto cestu se vydám sama jako hobby běžec po roce aktivního běhání. Chci se překonat a zároveň pomoci těm nejzranitelnějším, a to jsou děti.

V den začátku běhu bude spuštěna za spolupráce skvělé platformy Znesnáze sbírka pro nemocné děti, konkrétně pro malou bojovnici Laurinku (2 a půl roku) a hrdinu Vojtíška (5 let).

Pro koho Eliška běží?

Malý hrdina Vojtíšek

Můj běh přes celou ČR, běh pro děti, běh, který spojuje!Malý hrdina Vojtíšek bude kráčet životem s vaší pomocí! Anebo líp – Vojtíšek poběží životem s vaší pomocí stejně jako Elinda! Vojtíšek se narodil s těžkými zdravotními problémy a vzácným syndromem nazvaným Pierre Robin syndrom. Stále bojuje, je to ale boj, který sám jen se svými nejbližšími nevybojuje!

Bojovnice Laurinka

Příchod na svět měla Laurinka nešťastný, ale zázrakem přežila. Babička Laurinky, paní Marie, se rozhodla si svou vnučku z kojeneckého ústavu vzít a dát jí veškerou péči a lásku, kterou holčička potřebuje. Laurinka se potýká s mnoha zdravotními komplikacemi. Je to proto běh na dlouhou trať, stejně jako běh přes celou ČR.

Děkuji Znesnáze za veškerou pomoc při přípravě sbírky a děkuji, že dělají tuto práci srdcem a dávají naději na lepší život nejen dětem, ale i všem ostatním co to potřebují. Zároveň bych chtěla velmi poděkovat hlavnímu partnerovi sbírky i mého běhu, kterými nejsou nikdo jiný než Pivovary Lobkowicz, jelikož jsem se u nich účastnila soutěže Akademie pivních znalců a probojovala se do finále. Díky nim bych vás také ráda pozvala na letošní Týden sportu, kde mě najdete v barevném charitativním stánku nealkoholického ovocného piva Refresh a celý výtěžek z prodeje půjde právě na sbírku pro Laurinku a Vojtíška. Také si budete moci dát pivo Grunt 11, z jehož prodeje půjde část na zafinancování samotného běhu.

Můj běh přes celou ČR, běh pro děti, běh, který spojuje!
2 %

Můj běh přes celou ČR, běh pro děti, běh, který spojuje!

Budu moc ráda, když se zastavíte na pivečko, na pokec a pomůžete tak se mnou Laurince i Vojtíškovi! Ti z vás, se kterými si nepřipijeme osobně, se můžeme spojit alespoň prostřednictvím pomoci pro stejnou dobrou věc! Další velké díky patří sportovní značce Mizuno, která můj běh podporuje sportovním vybavením. Také chci poděkovat firmě Contipro, která kloubní výživou Geloren ACTIVE pečuje o mé klouby, vazy a šlachy.

A v neposlední řadě patří mé poděkování manželovi a dětem, kteří občas tolerují mé běhání, občas běhají se mnou, a hlavně mě podporují a fandí!

Budu Vám všem moc vděčná, když mě podpoříte sledováním mého tréninku i samotného běhu na Instagramu @elinda_running a když mě budete sdílet. Věřím, že tento běh přinese díky Vám úsměv na tváři Laurince, Vojtíškovi i jejim rodinám.

Partnery běhu a sbírky jsou