Barbora MaTOUŠKOVÁ

Dražby obrazů, které pomáhají...

Opium (50x70cm)
Akryl na plátně
Značeno na zadní straně

Bezpečný domov pro maminky s dětmi

První dražbou podpoříme Domov sv. Máří Magdalény v Jiřetíne pod Jedlovou, kde žije 21 maminek a 39 dětí. Příběhy maminek mají smutné pojítko. Zažily domácí násilí a strach, byly obětí podvodů, a to i ze strany svých nejbližších. Často přišly o veškerý majetek, že nemohly svým dětem pořídit ani oblečení nebo jídlo. Koupí obrazu přispějete na rekonstrukci bezpečného a důstejného domova.

DRAŽBU PRO VÁS BRZY SPUSTÍME

Cesty (40x60 cm)
Akryl na plátně sůl, zlatá pozlátka Značeno na zadní straně

Pro bojovnici Kristýnku

Obraz Cesty pomůže ulehčit životní cestu nemocné Kristýnky. Holčička se sama nenají, neobleče, na rozdíl od stejně starých dětí musí stále celodenně nosit plenky… 


Lékařská péče ji sice pomalu, ale výrazně posouvá dopředu. Aby ovšem dělala ještě větší pokroky, jsou nezbytné pravidelné intenzivní rehabilitace. A právě tam bude pomoc směřována.

Ahoj, jmenuji se Barbora. Jsem malířka a ilustrátorka z Prahy. Chtěla bych prostřednictvím mých obrazů pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Sama jsem si zažila těžké časy a neumím si ani představit, jaké to musí být pro lidi, kteří se nemají kam jinam obrátit, než-li na veřejnost. Moc ráda bych ulehčila tam, kde je možnost, a tak jsem se rozhodla pro Vás pravidelně pořádat dražby mých obrazů. Každý měsíc vybereme jednu, dvě, či více sbírek a vy tak budete moci prostřednictvím dražeb spojit zábavné s užitečným a pomoci konkrétním rodinám či projektům.

Obrazy maluji většinou akrylem na plátno, ilustrace pak tvořím především akvarelem na papír, který pak následně zarámuji do mnou zrestaurovaných rámů.

Chcete příběhy podpořit i bez dražby?


Jak to funguje?

Do dobročinné dražby se můžete zapojit na facebookových stránkách znesnáze21. Na začátku dražby je vždy určena vyvolávací cena obrazu a vy můžete přihazovat do komentářů. V čase ukončení dražby zkontaktujeme dárce s nejvyšší částkou. Výsledná částka bude rozdělena poměrem zlatého řezu. To znamená, že 61,8 % poputuje na vybranou sbírku!